Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, klassicism, Sverige, 1920-tal, intarsia med antikiserande dekor, benställning skruren i trä, höjd ca 165, 85x45 cm
Åldersrelaterat slitage, kärvande lås
468414
2017-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här