Skåp 1920-tal

Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal
Skåp 1920-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, klassicism, Sverige, 1920-tal, intarsia med antikiserande dekor, benställning skruren i trä, höjd ca 165, 85x45 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage, kärvande lås

468414

Päivämäärä:

2017-06-13