Skåp 1920-tal
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, klassicism, Sverige, 1920-tal, intarsia med antikiserande dekor, benställning skruren i trä, höjd ca 165, 85x45 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, kärvande lås
468414
Päivämäärä:
2017-06-13