Carl Malmsten biblioteksbord

Carl Malmsten biblioteksbord
Carl Malmsten biblioteksbord
Carl Malmsten biblioteksbord
Carl Malmsten biblioteksbord
Carl Malmsten biblioteksbord
Carl Malmsten biblioteksbord
Carl Malmsten biblioteksbord
Carl Malmsten biblioteksbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, biblioteksbord, 1900-talets mitt, björk, kortsidor med klaffar, sammankopplade ben, höjd ca 70, 180-250x70 cm

Visst slitage

468424

2017-06-13