Sittmöbel

Sittmöbel
Sittmöbel
Sittmöbel
Sittmöbel
Sittmöbel
Sittmöbel
Sittmöbel
Sittmöbel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SITTMÖBEL, 2000-tal, skinn och metall, runt avlastningsbord, olikfärgade stora knappar, höjd ca 45, diameter 70 cm

Smärre slitage

468426

2017-06-13