Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KOLONNSKÅP, 2 st, snarlika, 1800-talets andra hälft, fanérade i valnöt, med stenskivor, svarvade dragknoppar, höjd ca 82, diameter 42 cm
Inredning saknas, skador, fanérbortfall
468447
2017-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här