Kolonnskåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KOLONNSKÅP, 2 st, snarlika, 1800-talets andra hälft, fanérade i valnöt, med stenskivor, svarvade dragknoppar, höjd ca 82, diameter 42 cm

Inredning saknas, skador, fanérbortfall

468447

2017-06-13