Marie Jonsson-Långhans väggskulpturer

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIE JONSSON-LÅNGHANS (född 1956): (7), "Körsångare", väggskulpturer, stengods, delvis glaserade, signerade och daterade -95, höjd ca 9-12, diameter ca 21-23 cm

468450

2017-06-13