Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUVUD/FRAGMENT, Tumaco/La Tolita, höjd 9cm exklusive ställ
Proveniens: Svensk privatsamlare 1960-tal
468457
2017-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här