Sigurd Ressel fåtölj

Sigurd Ressel fåtölj
Sigurd Ressel fåtölj
Sigurd Ressel fåtölj
Sigurd Ressel fåtölj
Sigurd Ressel fåtölj
Sigurd Ressel fåtölj
Sigurd Ressel fåtölj
Sigurd Ressel fåtölj

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIGURD RESSEL, fåtölj, "Falcon", stomme i betsat trä med klädsel i mörkbrunt läder, Vatne, Norge, 1970-tal, sitthöjd ca 40 cm

Obs. Visas i Magasin 5

Slitage och skador

468474

2017-06-13