Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), sannolikt Danmark, pojke vid damm, osignerad, olja på pannå, träskuren bronserad jugendram, ca 21,5 x 26,5 cm

468478

2017-06-13