Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEFAN KARLSSON (Johnny Brush) (född 1956): "Moder Jord", signerad och daterad Jonny Brusk , SK 76, olja på duk, ca 124x94 cm
468483
2017-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här