Specialauktion Allmoge stop

Specialauktion Allmoge stop
Specialauktion Allmoge stop
Specialauktion Allmoge stop
Specialauktion Allmoge stop
Specialauktion Allmoge stop
Specialauktion Allmoge stop
Specialauktion Allmoge stop
Specialauktion Allmoge stop
Specialauktion Allmoge stop
Specialauktion Allmoge stop

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

STOP, 1700-tal, Norge, masurbjörk, cylindrisk form, skuren dekor, handtag och med dekor av lejon, locket med dekor av lejon under krona, fötter i form av lejon, höjd ca 21 cm

Slitage, skador, sprickor

468498

2017-10-16