Specialauktion Allmoge stop
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
STOP, 1700-tal, Norge, masurbjörk, cylindrisk form, skuren dekor, handtag och med dekor av lejon, locket med dekor av lejon under krona, fötter i form av lejon, höjd ca 21 cm
Slitage, skador, sprickor
468498
2017-10-16