Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOLUR MED KOMPASS, 1700-tal, mässing med graverad dekor, oktogonal form med uppfällbar polos, sockel i svärtat trä, ca 6,5x7 cm
Slitage
468504
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här