Specialauktion Allmoge solur

Specialauktion Allmoge solur
Specialauktion Allmoge solur
Specialauktion Allmoge solur
Specialauktion Allmoge solur
Specialauktion Allmoge solur
Specialauktion Allmoge solur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOLUR MED KOMPASS, 1700-tal, mässing med graverad dekor, oktogonal form med uppfällbar polos, sockel i svärtat trä, ca 6,5x7 cm

Slitage

468504

2017-10-16