Erkki Käppi skål

Erkki Käppi skål
Erkki Käppi skål
Erkki Käppi skål
Erkki Käppi skål
Erkki Käppi skål
Erkki Käppi skål
Erkki Käppi skål
Erkki Käppi skål
Erkki Käppi skål
Erkki Käppi skål

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

ERKKI KÄPPI, skål, glas, slipad dekor av vinblad samt gracer, signerad samt daterad, Erkki Käppi 62, höjd ca 14,5 cm

468507

2017-06-13