Specialauktion Allmoge förstoringsglas

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÖRSTORINGSGLAS, 1700-tal, mässing, i orginaletui längd ca 16 cm

Slitage

468508

2017-10-16