Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÖRSTORINGSGLAS, 1700-tal, mässing, i orginaletui längd ca 16 cm
Slitage
468508
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här