Apoteksburkar

Apoteksburkar
Apoteksburkar
Apoteksburkar
Apoteksburkar
Apoteksburkar
Apoteksburkar
Apoteksburkar
Apoteksburkar
Apoteksburkar
Apoteksburkar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

APOTEKSBURKAR med lock, 3 st, 1900-talets första del, märkta H, höjd ca 25-27 cm

Skador, nagg

468521

2017-06-13