Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
APOTEKSBURKAR med lock, 3 st, 1900-talets första del, märkta H, höjd ca 25-27 cm
Skador, nagg
468521
2017-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här