Slaglåspistoler par

Slaglåspistoler par
Slaglåspistoler par
Slaglåspistoler par
Slaglåspistoler par
Slaglåspistoler par
Slaglåspistoler par
Slaglåspistoler par
Slaglåspistoler par

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, irländska, 1800-talets början, signerade Corgan Limerick, senare oktagonala avskruvbara pipor med signatur besiktningsstämplar och EIC-stämpel, graverade lås med sidohanar, nätskurna valnötskolvar med kolvgömma, längd 17 cm

468523

2017-09-24