Tallrikar miniatyrkanna i porslin Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 17/1800-tal, varav en famillerosefärger, FAT, MINIATYRKANNA, SNUSDOSA, 17/1800-tal, dekor i emaljfärger, porslin, Kina, tallrikarnas diameter 21,5-22,5, miniatyrkannans höjd ca 12 cm

Skador

468586

2017-06-13