Tallrikar miniatyrkanna i porslin Kina
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 17/1800-tal, varav en famillerosefärger, FAT, MINIATYRKANNA, SNUSDOSA, 17/1800-tal, dekor i emaljfärger, porslin, Kina, tallrikarnas diameter 21,5-22,5, miniatyrkannans höjd ca 12 cm
Skador
468586
2017-06-13