Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1920-tal, sannolikt Italien, 4 lådor, fanér i bl a mahogny, dekorativa handtag och nyckelplåtar i mässing, höjd ca 81 samt 68 x 46 cm.

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage, rest av påklistrad lapp av papper på ovansidan.

468590

2017-06-13