Byrå
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1920-tal, sannolikt Italien, 4 lådor, fanér i bl a mahogny, dekorativa handtag och nyckelplåtar i mässing, höjd ca 81 samt 68 x 46 cm.
Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage, rest av påklistrad lapp av papper på ovansidan.
468590
2017-06-13