Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, empirestil, 1800-talets slut, med balustradräcke, fanér i valnöt, nyckel finns, höjd ca 81 samt 68 x 46 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
468599
2017-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här