Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, empirestil, 1800-talets slut, med balustradräcke, fanér i valnöt, nyckel finns, höjd ca 81 samt 68 x 46 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

468599

2017-06-13