Hugo Löfving oljemålning

Hugo Löfving oljemålning
Hugo Löfving oljemålning
Hugo Löfving oljemålning
Hugo Löfving oljemålning
Hugo Löfving oljemålning
Hugo Löfving oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUGO LÖFVING (1918-1991), "Vegetation, Öland", monogramsignerad, utställningsetiketter á tergo, olja på duk, ca 46 x 38 cm

468604

2017-06-13