Spegel 1700-talets andra hälft
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, förgylld, träskuren dekor, krön med kärve, silverfolierade glas, 117 x 48,5 cm
Krönet med lagningar, dekorskador, senare glas, nedre sarg saknar dekordelar
468605
2017-06-13