Spegel 1700-talets andra hälft

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, förgylld, träskuren dekor, krön med kärve, silverfolierade glas, 117 x 48,5 cm

Krönet med lagningar, dekorskador, senare glas, nedre sarg saknar dekordelar

468605

2017-06-13