Tempellejon 1800-tal, Indonesien
Valmis
2017-06-13
468607
| Korkein tarjous | 25 000 SEK |
| Arviointi | 32 000 SEK |
TEMPELLEJON, 1800-tal eller äldre, Indonesien, i form av sittande mytologiskt lejon, träskuren dekor, höjd 150 cm
Färgbortfall, skador och lagningar, torrsprickor