Tempellejon 1800-tal, Indonesien

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

32 000 SEK

TEMPELLEJON, 1800-tal eller äldre, Indonesien, i form av sittande mytologiskt lejon, träskuren dekor, höjd 150 cm

Färgbortfall, skador och lagningar, torrsprickor

468607

2017-06-13