Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÅNBORD, 1 par, 1800-talets mitt, gustaviansk stil, svartmålade, höjd 76, 122x64 vardera, diameter 128 cm
Skador: Omarbetat, senare bemålning
tidigare matbord. senare bemålning
468613
2017-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här