Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MÅNBORD, 1 par, 1800-talets mitt, gustaviansk stil, svartmålade, höjd 76, 122x64 vardera, diameter 128 cm
Skador: Omarbetat, senare bemålning
Zustandsbeschreibung
tidigare matbord. senare bemålning
468613
2017-06-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner