Månbord 1 par i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MÅNBORD, 1 par, 1800-talets mitt, gustaviansk stil, svartmålade, höjd 76, 122x64 vardera, diameter 128 cm
Skador: Omarbetat, senare bemålning

Zustandsbeschreibung

tidigare matbord. senare bemålning

468613

2017-06-13