Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad "Aida, Hommage a Verdi" Corneille -86, 66/75, färglitografi, 64x48 cm
468632
2017-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här