Design Mari Simmulson

Design Mari Simmulson
Design Mari Simmulson
Design Mari Simmulson
Design Mari Simmulson
Design Mari Simmulson
Design Mari Simmulson
Design Mari Simmulson
Design Mari Simmulson
Design Mari Simmulson
Design Mari Simmulson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARI SIMMULSON, figurin, kvinna, Uppsala Ekeby, 1960-tal, delvis glaserad keramik, höjd ca 39 cm
Skador: Foten med nagg

ett smärre fotnagg

468643

2017-06-14