Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEN ENGDAHL & TAGE OLOFSSON, Ulferts, bokhylla "Ulf", teak, 1960-tal, vitrinskåp, skjutdörrar och öppna hyllplan, höjd ca 174, 201x52 och 61x52 cm
Bruksslitage, fanérskador, repor
468661
2017-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här