Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, SKÅLAR, FAT, 11 dlr., porslin, Japan, 1900-tal, Imari, varierande dekor i emaljfärger, järnoxid, underglasyrblått samt guld, diameter ca 12-21 cm
Smärre nagg
468678
2017-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här