Japan Imari

Japan Imari
Japan Imari
Japan Imari
Japan Imari
Japan Imari
Japan Imari
Japan Imari
Japan Imari

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, SKÅLAR, FAT, 11 dlr., porslin, Japan, 1900-tal, Imari, varierande dekor i emaljfärger, järnoxid, underglasyrblått samt guld, diameter ca 12-21 cm

Smärre nagg

468678

2017-06-14