Emaljtavlor

Emaljtavlor
Emaljtavlor
Emaljtavlor
Emaljtavlor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMALJTAVLOR, 2 st, naturmotiv, den större signerad a tergo Bo Duberg, den mindre signerad a tergo Hildning Engströmer och stämplad Gustavsberg, ca 30x40 resp. 29,5x20 cm

468692

2017-06-21