Stig Lindberg färglitografi

Stig Lindberg färglitografi
Stig Lindberg färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), Äktenskapet, signerad Stig L, 161/300, färglitografi, 40x31,5 cm

468722

2017-06-14