Ding Lacsamana olja på duk

Ding Lacsamana olja på duk
Ding Lacsamana olja på duk
Ding Lacsamana olja på duk
Ding Lacsamana olja på duk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DING LACSAMANA, "Abstract Earth", olja på duk, uppfodrad, Filipinerna, samtida, signerad samt daterad 1999 à tergo, ca 87 x 86 cm

Färgbortfall på hörn

468727

2017-06-14