Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960): Osthyvlaren, signerad Tilpo, olja på pannå, ca 31x39 cm

468744

2017-06-19