Dam med katt oljemålning

Dam med katt oljemålning
Dam med katt oljemålning
Dam med katt oljemålning
Dam med katt oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Dam med katt, otydligt signerad och daterad Jan Bers? 1994, olja på dukpannå, ca 55x46 cm

468745

2017-06-19