Fickur silver/vitmetall
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FICKUR, 3 st, silver/vitmetall, omkring 1900, Schultis Schwar Co London samt omärkt i silver, Doxa i vitmetell, romerska resp arabiska siffror, subsekund, diameter ca 50-68 mm, klockkedja i metall medföljer
Schwar Co fungerar vid inskrivningstillfället, de två andra ej, skador, lagning, ett fickur utan glas
468746
2017-06-14