Fickur 1900-talets början

Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början
Fickur 1900-talets början

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, 3 st, silver/800, 1900-talets början, ett med engelska stämplar, två med arabiska siffror, ett med romerska siffror, subsekund, en urtavla märkt Zenith, diameter ca 50/50/55 mm

Uren fungerar vid inskrivningstillfället, urtavlorna med skador, smärre ytslitage, bucklor och repor

468748

2017-06-14