Fickur 1900-talets början
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FICKUR, 3 st, silver/800, 1900-talets början, ett med engelska stämplar, två med arabiska siffror, ett med romerska siffror, subsekund, en urtavla märkt Zenith, diameter ca 50/50/55 mm
Uren fungerar vid inskrivningstillfället, urtavlorna med skador, smärre ytslitage, bucklor och repor
468748
2017-06-14