Jan Naliwajko akvarell

Jan Naliwajko akvarell
Jan Naliwajko akvarell
Jan Naliwajko akvarell
Jan Naliwajko akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Figurkomposition, akvarell på papper, signerad J Naliwajko, ca 69x49 cm

468751

2017-06-14