Byrå gustaviansk stil
Vollendet
2017-06-19
468753
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, Hauptkopia, profilerad och konturerad skiva i marmor, med intarsia, beslag i mässing, dragbeslag i form av lagerkransar, höjd ca 8397x52 cm
Nyckel saknas, smärre slitage