Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, Hauptkopia, profilerad och konturerad skiva i marmor, med intarsia, beslag i mässing, dragbeslag i form av lagerkransar, höjd ca 8397x52 cm
Nyckel saknas, smärre slitage
468753
2017-06-19