Brosch 18 k guld mikromosaik

Brosch 18 k guld mikromosaik
Brosch 18 k guld mikromosaik
Brosch 18 k guld mikromosaik
Brosch 18 k guld mikromosaik
Brosch 18 k guld mikromosaik
Brosch 18 k guld mikromosaik
Brosch 18 k guld mikromosaik
Brosch 18 k guld mikromosaik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROSCH, 18 k guld, mikromosaik föreställande en ruin, ram med akantusslingor, Sverige 1857, stadsstämpel saknas och mästarstämpel otydlig, längd 5 cm

Nagg, repor, mosaikbortfall

468759

2017-06-14