Ljusstakar
2017-06-15
468762
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, Frankrike, förgylld brons, höjd ca 25,5 cm