Cronel herrarmbandsur

Cronel herrarmbandsur
Cronel herrarmbandsur
Cronel herrarmbandsur
Cronel herrarmbandsur
Cronel herrarmbandsur
Cronel herrarmbandsur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CRONEL, armbandsur, stål/vitmetall, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, dag, datum, vridring, gummiarmband med stålspänne, diameter 37 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla, glas med repor, skadad armband, bruksslitage.

468767

2017-06-14