Cronel herrarmbandsur
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CRONEL, armbandsur, stål/vitmetall, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, dag, datum, vridring, gummiarmband med stålspänne, diameter 37 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla, glas med repor, skadad armband, bruksslitage.
468767
2017-06-14