Boksnurra nyrenässans

Boksnurra nyrenässans
Boksnurra nyrenässans
Boksnurra nyrenässans
Boksnurra nyrenässans
Boksnurra nyrenässans
Boksnurra nyrenässans

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSNURRA, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérat i valnöt, höjd 112, 36x36 cm

Smärre bruksslitage

468778

2017-06-14