Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
TRÅGSOFFA, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, lösa kuddar (ej sittplymån), ljus klädsel, höjd ca 84, 253x72 cm
Senare klädsel, klädsel med slitage o smärre skador, mindre lagning
468804
2017-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här