Soffa rokoko

Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TRÅGSOFFA, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, lösa kuddar (ej sittplymån), ljus klädsel, höjd ca 84, 253x72 cm

Senare klädsel, klädsel med slitage o smärre skador, mindre lagning

468804

2017-06-14