Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIBLIOTEKSUR, 1800-talets slut, märkt "J. Le Maire Kjöbenhamn", förgylld urtavla med emalj, fodral i svart sten, höjd 33, 27,5x15 cm, nyckel och pendel finns
Funktion ej prövad
468807
2017-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här