Rotting / bambugrupp

Rotting / bambugrupp
Rotting / bambugrupp
Rotting / bambugrupp
Rotting / bambugrupp
Rotting / bambugrupp
Rotting / bambugrupp
Rotting / bambugrupp
Rotting / bambugrupp
Rotting / bambugrupp
Rotting / bambugrupp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 3 FÅTÖLJER, 1950/60-tal, bambu samt rotting, handsydda dynor, soffans längd 173, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

468809

2017-06-14