Max Walter Svanberg litografi

Max Walter Svanberg litografi
Max Walter Svanberg litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition med guldgrund, signerad Max Walters, färgllitografi, 42/50, bildmått 27x23 cm

468825

2017-06-14