Marianne Von Münchow ryamatta

Marianne Von Münchow ryamatta
Marianne Von Münchow ryamatta
Marianne Von Münchow ryamatta
Marianne Von Münchow ryamatta
Marianne Von Münchow ryamatta
Marianne Von Münchow ryamatta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIANNE VON MÜNCHOW, matta, 1950-tal, rya, signerad M v M SH, 205x145 cm

Saknar fransar, slitna kanter

468832

2017-06-16