Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MOOI, takarmatur, samtida, Nederländerna, svart skärm, etikettmärkt Mooi, skärmens mått höjd ca 46, 104x40 cm
Bruksslitage, takkåporna med skador
468834
2017-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här