Takarmatur Mooi

Takarmatur Mooi
Takarmatur Mooi
Takarmatur Mooi
Takarmatur Mooi
Takarmatur Mooi
Takarmatur Mooi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MOOI, takarmatur, samtida, Nederländerna, svart skärm, etikettmärkt Mooi, skärmens mått höjd ca 46, 104x40 cm

Bruksslitage, takkåporna med skador

468834

2017-06-14