Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST (1925-1997), sideboard, mahogny, KF-Serien, med hyllplan, höjd ca 72, 125x50 cm
PROVENIENS: inlämnat av släkting till Kerstin Hörlin-Holmquist
Märken, repor
468878
2017-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här