Gustavsberg Svea matallrikar
Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GUSTAVSBERG, "Svea" porslin, servisdelar, bestående av: 8+1 djupa, 10 mattallrikar, 2+1+1 uppläggningsfat, uppläggningsskål, såsskål, saladjär, stekfat
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage och skador
468881
2017-06-15