Stig Sellèn emalj

Stig Sellèn emalj
Stig Sellèn emalj
Stig Sellèn emalj
Stig Sellèn emalj
Stig Sellèn emalj
Stig Sellèn emalj
Stig Sellèn emalj
Stig Sellèn emalj

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

STIG SELLÉN (1924-2001): Kompositioner, emaljtavlor, 2 st, signerade samt daterade 85, ca 34x34 cm

468895

2017-06-15